با عرض پوزش در حال بروز رسانی و ارتقاع عملکرد و ظاهر وبسایت میباشم در این حال ممکن است در عملکرد وبسایت مشکلاتی باشد . از صبوری شما سپاسگذاریم

 دریک نگاه

ما با ترجمه کتب و مقالات بروز بین المللی که از غنی ترین و پرفروش ترین کتب و مقالات معتبر آمریکا و اروپا می باشند سعی بر جبران خلاء منابع و آموزش استاندارد برای هموطنان عزیز داریم.

جبل عاملی1

 احمدرضا جبل عاملی

موسس، گردآورنده و مترجم

من از سال 2004 با بورس اوراق بهادار تهران آشنا شدم و بیش از 12 سال است که به صورت جدی و پیوسته در تحقیق، مطالعه، یادگیری، داده پردازی و معامله گری انواع بازارهای مالی فعال هستم.

پس از 5 سال مطالعه، یادگیری و آزمون خطا در 2009 برای اولین بار معامله گری در بازار بورس را آغاز کرده و حدودا از 2012 توانستم در معاملات خود به کسب سود مستمر دست یابم.

در حال حاظر با توجه به نیازی که در بین اکثر معامله گران هموطن مشاهده کردم اقدام به ایجاد این وب گاه نمودم تا عموم هموطنان عزیز بتوانند به صورت رایگان و ساده به ممتازترین و معتبرترین منابع بین المللی در زمینه معامله گری پرایس اکشن و همچنین روانشناسی معامله گری دسترسی داشته باشند.

شایان ذکر است که ضمن ترجمه خط به خط متون و عدم هیچ گونه کاستی در اصل مطالب، ترجمه ها به نحوی انجام می شوند که خوانندگان عزیز بتوانند درک عمیق و صحیحی از منظور و مطالب نویسنده داشته باشند.

نتیجه فعالیت های این سالها کتابی به نام " هزار راه معامله گری در بازارهای بورس " می باشد که به یاری خداوند متعال تا سال 2020 به صورت رایگان در اختیار عموم علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

هزار راه معامله گری در بازارهای بورس

telegram share

کارگزاری فارابی

جایزه پرایس اکشن

photo 2017 01 31 17 11 41

آموزش پرایس اکشن

بهترین بروکر 1

تلگرام رسمي