با عرض پوزش در حال بروز رسانی و ارتقاع عملکرد و ظاهر وبسایت میباشم در این حال ممکن است در عملکرد وبسایت مشکلاتی باشد . از صبوری شما سپاسگذاریم

 دریک نگاه

ما با ترجمه کتب و مقالات بروز بین المللی که از غنی ترین و پرفروش ترین کتب و مقالات معتبر آمریکا و اروپا می باشند سعی بر جبران خلاء منابع و آموزش استاندارد برای هموطنان عزیز داریم.

نایل فولر

نایل فولر یک معامله گر حرفه ای و نویسنده ای مطرح در زمینه معامله گری پرایس اکشن است. او دارای بیش از 250.000خواننده معامله گر بوده و به بیش از 15.000 دانشجو از سال 2008 تا کنون تدریس کرده است.

نایل فولر موسس و مدیر آموزشگاه معامله گری " learn to trade the market " و یک مربی جهانی در زمینه آموزش و پرورش معامله گری می باشد و بالای 100.000 پیرو از سال 2008 تا کنون جذب کرده است، آموزش معامله گری حرکات قیمت ( پرایس اکشن ) او باعث شده تا به یک منبع ارزشمند برای مشتاقان معامله گری در بازار تبدیل شود.

معامله گری در بازار های مالی حدود 10 سال است که شغل اصلی او می باشد و در حال حاظر مدیر بخش مشاوره چندین موسسه خصوصی معامله گری است که به عنوان مربیِ معامله گران و تحلیل گر بازار نیز در آنها فعالیت می کند. آقای فولر متخصص استراتژی های معامله گری پرایس اکشن بوده و چندین دوره کورس آموزشی، مقاله و ویدئو در رابطه با این موضوع منتشر کرده است.

وبسایت او دارای یک بینش و چشم انداز کامل برای استراتژی های معامله گری پرایس اکشن می باشد که شامل مجموعه ای از اطلاعات، ویدئوها، مقالات، تحلیل های معامله گری و غیره است. آقای فولر به دانشجویانِ بیش از 50 کشور جهان آموزش می دهد و فداکاری بزرگی برای جامعه معامله گران جهان با برگزاری وبینارها، انجمن ها و دوره های آموزشی خود انجام می دهد.

از راههای زیر می توانید با آقای نایل فولر در ارتباط باشید.

E-mail: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Web site: www.learntotradethemarket.com
610 401 840 083

telegram share

کارگزاری فارابی

جایزه پرایس اکشن

photo 2017 01 31 17 11 41

آموزش پرایس اکشن

بهترین بروکر 1

تلگرام رسمي