با عرض پوزش در حال بروز رسانی و ارتقاع عملکرد و ظاهر وبسایت میباشم در این حال ممکن است در عملکرد وبسایت مشکلاتی باشد . از صبوری شما سپاسگذاریم

 دریک نگاه

ما با ترجمه کتب و مقالات بروز بین المللی که از غنی ترین و پرفروش ترین کتب و مقالات معتبر آمریکا و اروپا می باشند سعی بر جبران خلاء منابع و آموزش استاندارد برای هموطنان عزیز داریم.

جلد اول معامله گری پرایس اکشن

4.8 1 1 1 1 1 Rating 4.80 (15 Votes)

ناشر: price-action.ir

مترجم: احمدرضا جبل عاملی

سلب مسئولیت


ترجمه این کتاب ارزشمند تنها به هدف آموزش و ارتقای سطح معامله گران ایران زمین در بورس اوراق بهادار تهران انجام شده و با توجه به ریسک فراوان در معامله گری بازارهای خارجی هیچ گونه مسئولیتی برای price-action.ir در استفاده از محتوا برای دیگر بازارهای خارجی توسط خوانندگان وجود ندارد.

همچنین هرگونه استفاده از محتوا باید بر اساس شرایط شخصی خواننده باشد و هیچ گونه جنبه مشاوره برای سرمایه گذاری یا معامله گری محسوب نمی شود، لذا نویسنده و مترجم شما را قبل از هر گونه سرمایه گذاری، به مشاوره با مشاوری حرفه ای و با تجربه تشویق می کنند. نویسنده و مترجم بر این باورند که اطلاعات ارائه شده صحیح هستند، با این حال ما در قبال ادعای هر گونه ضرر و زیان توسط هر فرد مسئولیتی نخواهیم داشت.

تمامی چارتها، تایم فریمها و پلتفرمها تنها برای ارائه مثالهای آموزشی استفاده شده اند و به این مفهوم نیست که هر یک از آنها برای استفاده شما مناسب باشند.

درباره نویسنده

لنس بگز 40 سال سن دارد و در منطقه گرمسیری شمال کوئینزلند استرالیا زندگی میکند او یک معامله گر تمام وقت با اولویت جاری برای بازار ارز، فیوچرز بازار ارز و فیوچرز اِمینی می باشد که معاملات خود را از GBP/USD آغاز کرد که در آن زمان برای گذران زندگی به حقوق شغل اول خود و شغل همسرش وابسته بود. سبک معاملاتی او شخصی ( ساخته شده توسط خودش ) می باشد که بر اساس شناخت عواملی در جهت درک احساسات کوتاه مدت دیگر معامله گران در چهارچوب حمایتها و مقاومتها است.

وی سابقا یک خلبان هلیکوپتر نظامی و متخصص ایمنی هوانوردی بوده، لنس از طریق مطالعه بر عوامل انسانی، مدیریت ریسک و مدیریت منابع خدمه، دروس و روانشناسی ایمنی هوانوردی به محیط معامله گری علاقه مند شد.

او بنیانگذار و مدیر عامل http://www.YourTradingCoach.com می باشد، که هدف آن ارائه آموزشهای معامله گری با کیفیت و ایجاد منبعی با تکیه بر مسائل مهم معامله گری اعم از مدیریت سرمایه گذاری، مدیریت ریسک، مدیریت سرمایه و روانشناسی معامله گری است.

می توانید از طریق این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با لنس در ارتباط باشید.

" ایجاد یک انگیزه برای یادگیری.

اگر انگیزه داشته باشید، هرگز از رشد کردن متوقف نخواهید شد"

Anthony J. D’Angelo

مقدمه

به معامله گری حرکات قیمت YTC خوش آمدید.

من دو هدف اصلی در این کتاب دارم.

1 – به اشتراک گذاشتن دیدگاه خود در بازارهای مالی و راهی که من از پرایس اکشن برای تشخیص و مدیریت فرصت های معاملاتی استفاده میکنم.

2 – به اشتراک گذاشتن فرایندی از توسعه موفقیت که به اعتقاد من، شما برای تبدیل شدن به یک معامله گر حرفه ای و سودآور به آن نیاز دارید، صرف نظر از استراتژی که شما برای اجرا انتخاب می کنید.

از بین این دو هدف اصلی، دومی بسیار مهم تر می باشد.

معامله گران تازه کار به اشتباه معتقدند که موفقیت تنها به دانش صحیح و استراتژی صحیح وابسته است. ضمن این که این مهم است، ولی آنها قادر به درک تبدیل شدن به یک معامله گر واقعی در طی یک فرایند رشد و توسعه نیستند. موفقیت نتیجه کشف ترکیبی صحیح از مجموعه اندیکاتورها یا پارامترها و تنظیمات صحیح قوانین معاملاتی در یک روز نیست. موفقیت از طریق یک فرایند یادگیری به شرط رعایت آن به صورت مطمئن توسط خود شما در یک محیط بلاتکلیف حاصل می شود. اعتماد به توانایی های خود برای تصمیم گیری موثر در مدیریت ریسک و شناختن و مدیریت فرصت ها.

در طرح ریزی این کتاب قبل از مباحثه در مورد سیستم معاملاتی ابتدا به پایه ریزی این موارد می پردازم. هرچند که نگرانی من این است که اکثرا برای رد شدن از این اطلاعات و زودتر رسیدن به موارد مرتبط به سیستم معاملاتی وسوسه می شوند.

بنابراین درست یا غلط، من در پایان به سیستم معاملاتی خواهم پرداخت و صداقانه بر این باورم که این کار در این راه بهتر است.

یاد گیری واقعی در خارج از صفحات پایانی این کتاب شروع می شود، هنگامی که شما سود خود را به خاطر ماهیت نامشخص بازار از دست می دهید ( منظور نویسنده اهمیت تمرین و کسب تجربه می باشد ). به واسطه ساختار این کتاب من راه و روش های مورد نیاز برای اطمینان از فرایند یادگیری موثر ( رسیدن به کسب سود مستمر ) را در ذهن شما خواهم ساخت.

اگر من کارم را به خوبی انجام دهم شما به وضوح مسیر طولانی پیش رو را درک خواهید کرد و برای چالشهای سفر به خوبی آماده خواهید شد. شما با علاقه به یادگیری نظریه های جدید ِ تصمیم گیری، روانشناسی معامله گری، مدیریت ریسک و مدیریت سرمایه خواهید پرداخت.

اما نگران نباشید....... ما در مورد بازار و سیستم معاملاتی به خوبی بحث خواهیم کرد.

در حالی که این روش، منحصر به فرد من نیست، شما با مشاهده راه و روش من در نگاه به بازار، رویکرد متفاوتی را که در بیشتر روشها نزدیک به هم است درک خواهید کرد. این تغییر در چشم انداز برای من منجر به یکی از بزرگترین پیشرفتها در رشد و ترقی به عنوان یک معامله گر بود. امیدوارم که همین تاثیر برای شما نیز ایجاد شود.

telegram share

کارگزاری فارابی

جایزه پرایس اکشن

photo 2017 01 31 17 11 41

آموزش پرایس اکشن

بهترین بروکر 1

تلگرام رسمي