دریک نگاه

ما با ترجمه کتب و مقالات بروز بین المللی که از غنی ترین و پرفروش ترین کتب و مقالات معتبر آمریکا و اروپا می باشند سعی بر جبران خلاء منابع و آموزش استاندارد برای هموطنان عزیز داریم.

4.3333333333333 1 1 1 1 1 Rating 4.33 (6 Votes)

ضمن خیر مقدم از حضور جنابعالی در وبسایتprice-action.ir  خواهشمندیم جهت آشنایی بیشتر با محیط وبسایت خود، موضوعات ذیل را به دقت مطالعه فرمایید.

همچنین خاطر نشان میسازم کلیه خدمات بدون هیچ محدودیت یا هزینه ای در اختیار شماست و برای استفاده از هر گونه خدمات نیاز به ثبت نام نمی باشد.

مدیریت price-action.ir با بيش از يک دهه فعاليت در زمينه ي معامله گري بازارهاي بورس با توجه به اشتياق هموطنان عزيز به فعاليت در بورس اوراق بهادار و همچنين خلع منابعي مطمئن همگام با آخرين و معتبرترين متدهاي معامله گري و بروز دنيا براي پارسي زبانان، اقدام به ايجاد اين وبگاه آموزشي با ارائه پایه های اصلی موفقیت مستمر در معامله گری ( سیستم معاملاتی قدرتمند - مدیریت ریسک و سرمایه - روانشناسی معامله گری ) نموده، اميد است اين تلاش که به صورت کاملا رايگان به هموطنان ارائه مي گردد، دريچه اي باشد به سوي موفقيت و گسترش سود در معاملات ما ايرانيان.

هموطن گرامی! هدف ما ارتقاي دانش معامله گران ايراني است که به صورت کاملا رايگان در اختيار شما عزيزان قرار مي گيرد. لطفا ارزشهاي اخلاقي و انساني را پاس داشته و از هر گونه کپي برداري خودداري نموده و با معرفي سايت و کانال تلگرام ما به دوستان خود، ما را در ادامه آموزش و همچنين ترجمه کتابهاي با ارزش تشويق و دلگرم نماييد.

وبسایت و کانال رسمی تلگرام price-action.ir هیچ گونه تایید یا تضمینی بر کیفیت یا صحتِ خدمات/محصولات سفارش دهندگان تبلیغات نداشته، و پذیرش و درج تبلیغات مانند تمام وبسایتهای موجود در محیط اینترنت تنها به منظور تامین مالی برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به شما سروران در وبسایت price-action.ir می باشد.

لذا چنانچه از طریق تبلیغات در سایت یا کانال رسمی price-action.ir با محصول یا خدماتی آشنا شده و قصد خرید یا استفاده از آن را داشتید، می بایست خود شما تحقیقات و بررسی های لازم و کامل را جهت تصمیم گیری به عمل آورید.

در نتیجه ما هیچ گونه مسئولیت، تایید یا تضمینی در خصوص کیفیت یا صحتِ خدمات/محصولات تبلیغ شده نداشته و تمام مسئولیت یا ضررهای احتمالی ناشی از خرید یا استفاده از خدمات/محصولات تبلیغ شده بر عهده خود کاربران محترم می باشد.

با توجه به این که هدف سایت price-action.ir ارتقای دانش و سطح آگاهی معامله گران و فعالان بازار بورس اوراق بهادار می باشد و تمامی خدمات خود را به صورت کاملا رایگان ارائه می نماید، خاطر نشان می سازیم که هرچند محتواهای انتخاب شده برای ترجمه از پرفروش ترین و معتبرترین کتب و مقالات بین المللی می باشند ولی تصمیم و نحوه استفاده کردن از هر گونه خدمات بر انتخاب و عهده خود کاربران گرامی بوده و هرگونه ضرر و زیان ناشی از استفاده مطالب بر عهده خود خوانندگان یا استفاده کنندگان می باشد.


همچنین خاطر نشان می سازیم با توجه به ریسک فراوانی که در معامله گری بازار بورس بخصوص بازارهای خارجی وجود دارد مجموعه price-action.ir هیچ گونه پیشنهاد، تبلیغ یا ترویج برای معامله در هیچ بازاری را نداشته و انتخاب هر بازار یا نماد/سهام توسط خوانندگان تنها به عهده خودشان می باشد. لذا خواهشمندیم قبل از ورود به هر بازاری ابتدا ریسک های موجود درآن را کاملا تحقیق و بررسی کرده و روشن است که مسئولیت هر تصمیم یا اقدامی تماما بر عهده خود اشخاص می باشد.


telegram share

کارگزاری فارابی

بهترین بروکر 1

جایزه پرایس اکشن

آموزش پرایس اکشن

تلگرام رسمي